Про нас

  ТзОВ "ГОФРОТАРА" успішно працює на ринку упаковки з 2009 року.

Ми прагнемо, щоб наша продукція дозволяла відчувати себе комфортно і впевнено в будь-якій ситуації. Тому пропонуємо Вашій увазі великий асортимент виробів компанії «Гофротара»

Основний принцип нашої роботи - якість і доступні ціни на всі види товарів.

Для нас дуже важливо завоювати довіру споживачів, тому ми робимо все для того, щоб розширити асортимент виробленої нашою фірмою якісної продукції.

Переваги картонної тари перед іншими видами упаковки:

  • картонна тара захищає упакований в неї виріб від механічних, температурних, атмосферних та інших впливів.
  • картонні коробки і гофрокороба знаходять застосування всюди: від парфумерної та харчової, до машинобудівної і металургійної галузей.
  • картонна тара важить набагато менше, ніж будь-яка інша, що при певних обставинах є незаперечним додатковим плюсом.
  • простота утилізації картонної упаковки Більш того, здаючи у великих кількостях картонну тару на утилізацію, ви отримуєте при цьому назад якусь частину її вартості. А сама тара, як вторинна сировина, надійде в переробку, після чого з неї знову виготовлять картонну упаковку або дешеву пакувальний папір.
  • картонна тара, сама по собі, може служити носієм реклами. Більш того, поліграфічні роботи на картоні не передбачають використання дорогого і рідкісного поліграфічного обладнання. Безпосередньо на поверхні гофрокороба або картонної коробки можна надрукувати все що завгодно: логотип компанії, рекламний слоган, контактну інформацію, картинки, зображення виробу, що знаходиться всередині упаковки.

Ніяка інша тара або упаковка, пластик, дерево або метал, не має такого ряду переваг, якими володіє тара з картону. І навіть популярний сьогодні поліпропілен і різні його похідні, хороші до тих пір, поки справа не доходить до утилізації. Тому навіть в цьому випадку, картон, все ж, краще.

У нас ви знайдете будь-яку упаковку з картону, а ціни компанії «Гофротара» приємно здивують вас тим, що є досить гнучкими і в значній мірі залежать від замовленого кількості картонної упаковки. Ознайомитися із зразками нашої продукції, а також дізнатися більше про вартість різних товарних позицій і послуг з виготовлення, ви можете у відповідних розділах сайту.